Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) her yıl geleneksel olarak düzenlediği balo, bu yıl Girne’deki Vuni Palace Hotel’de gerçekleşti.
Baloya EMO Üyesi olan 2’nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ın da aralarında bulunduğ...


Haberi incele

Dünyanın en prestijli elektrik fuarı olan “Dubai Ortadoğu Elektrik Fuarı”na bu yıl 3’üncü kez katıldık. Bu yıl en büyüğü gerçekleştirilen, yeniliklerle dolu fuara ilgi sadece bizden değil, tüm dünyadan idi.
EMO Üyeleri ve ya...


Haberi inceleOdamız tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Yeni Yıl Kokteyli" 6 Ocak 2011 Cuma akşamı gerçekleştirildi.
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Lefkoşa Hidden Garden’da yapılan kokteyle, 150’ye yakın elektri...


Haberi incele

Üyelerimizin meslek içi eğitimlerine bir yenisi ile devam edildi..

Elektrik Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Komitesi ile Enerji Profesyonelleri Derneği (EPA)'nın birlikte düzenledikleri eğitim semineri, 11 Kasım ...


Haberi incele

7-8 Ekim 2011 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu / Beşiktaş kampüsünde yer alan Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri konulu sempozyuma katıldık.
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip O...


Haberi incele

Odamızın her yıl düzenlediği geleneksel piknik bu yıl 9 Ekim 2011 tarihinde ve yine Pınarbaşı Çınar Piknik Alanı’nda gerçekleştirdi. Pikniğe elektrik mühendisi ve yakınlarından oluşan 385 kişi katıldı.

Geleneksel ...


Haberi incele


Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) sosyal ve eğitim çalışmalarını bu kez Serhatköy Güneş Panelleri’ne gerçekleştirdiği teknik gezi ile sürdürdü.
EMO Sosyal Etkinlik ve Teknik Gezi Komitesi tarafından düzenlenen gezi, 42...


Haberi incele

© Copyright 2018 Elektrik Mühendisleri Odası.