Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 11 Aralık 2010 Cumartesi günü Ercan Havaalanına teknik gezi düzenlemiştir.

Sivil Havacalık Dairesi yetkililerinin gözetiminde yapılan teknik gezide SHD mühendislerinden üy...


Haberi incele


Elektrik Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Komitesi (EMO-MİEK) tarafından 3 Aralık 2010 tarihinde düzenlenen “Elektromanyetik Alanlar” konulu eğitim seminerini, Doç. Dr. Murat Fahrioğlu ve Yrd. Doç. Dr. Tayfun Nesimoğlu ...


Haberi incele

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü IEEE Öğrenci Kolu, 03 Aralık 2010 Cuma günü EMO Laboratuvarını ziyaret etti.
Doç. Dr. Hasan DEMİREL başkanlığında yer alan ziyarete 30 mühendislik öğrenc...


Haberi incele


61 kişinin 16 takım halinde mücadele ettiği Elebow 2010-2 turnuvasında dereceye giren takım ve sporculara plaket verildi. Turnuvanın birincisi Kamikaze takımı oldu.

Odamızın düzenlediği sosyal etkinlikte elektrik...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) düzenlediği “Yıldırımdan Korunma ve Topraklama” konulu seminerle, kış öncesi üyelerini bilgilendirdi.
EMO Meslek İçi Eğitim Komitesi tarafından düzenlenen eğitim semineri 6 Kasım 2010 Cumart...


Haberi inceleOdamızın her yıl düzenlediği "Geleneksel EMO Pikniği" bir önceki yıl olduğu gibi bu yıl da Pınarbaşı Çınar Piknik Alanı’nda gerçekleştirdi. Pikniğe, elektrik mühendisi ve yakınlarından oluşan 300’ü aşkın kişinin katı...


Haberi incele
17 Eylül 2010 Cuma günü EMO Yönetim Kurulu, genel kurulumuzdan bu güne kadar geçen sürede yapılmış olan faaliyetler hakkında üyelere aydınlatıcı bilgiler vermiştir.

Üyelerin görüş ve düşünceleri a...


Haberi incele

© Copyright 2018 Elektrik Mühendisleri Odası.