Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) düzenlediği “Yıldırımdan Korunma ve Topraklama” konulu seminerle, kış öncesi üyelerini bilgilendirdi.
EMO Meslek İçi Eğitim Komitesi tarafından düzenlenen eğitim semineri 6 Kasım 2010 Cumart...


Haberi inceleOdamızın her yıl düzenlediği "Geleneksel EMO Pikniği" bir önceki yıl olduğu gibi bu yıl da Pınarbaşı Çınar Piknik Alanı’nda gerçekleştirdi. Pikniğe, elektrik mühendisi ve yakınlarından oluşan 300’ü aşkın kişinin katı...


Haberi incele
17 Eylül 2010 Cuma günü EMO Yönetim Kurulu, genel kurulumuzdan bu güne kadar geçen sürede yapılmış olan faaliyetler hakkında üyelere aydınlatıcı bilgiler vermiştir.

Üyelerin görüş ve düşünceleri a...


Haberi incele

Türkiye’den davetli olarak ülkemize gelen Nurhan Parlak (elektrik mühendisi) ve ülkemizden Gülcan Kulle Yalınca’nın (inşaat mühendisi) sundukları meslek içi eğitim seminerine 31 kişi izleyici olarak katıldı.

Elektrik M...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri Odası’nın düzenlediği sosyal etkinlikte, elektrik mühendisleri ve aileleri Girne’deki King’s Bowling’te bir birleri ile mücadele etti.

Odamız, üyelerini kaynaştırmaya yönelik sosyal ve sportif etk...


Haberi incele


Mustafa Aksoy yönetiminde gerçekleşen ilk teknik gezi olan YDÜ Hastahanesi Gezisi’ne 20’yi aşkın elektrik mühendisi katıldı.
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 1 Temmuz 2010 Perşembe günü Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) E...


Haberi inceleHizmet içi eğitim seminerlerine büyük önem veren Elektrik Mühendisleri Odası’nın Meslek İçi Eğitim Komitesi tarafından organize edilen ve yeni dönemin ilk eğitim semineri olan “Profesyonel Mühendislik Etiği Uygulamal...


Haberi incele

© Copyright 2017 Elektrik Mühendisleri Odası.