KTMMOB – Elektrik Mühendisleri Odası ile DAÜ – Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Proje Yönetimi” konulu seminer 07 Mayıs 2009 Perşembe akşamı EMO Laboratuvar binasında gerçekleştirildi.
<...


Haberi incele

Meslek Liselerinden öğrenciler öğretmenleri nezaretinde laboratuvarımızı ziyaret etmişlerdir.
28 Nisan 2009 tarihinde Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve 7 Mayıs 2009 tarihinde de S.S.E.M.L. ve Güzelyurt Mesle...


Haberi incele

24 Nisan 2009 Cuma günü, KTMMOB - Elektrik Mühendisleri Odası ‘nda iki ayrı eğitim semineri daha gerçekleştirildi.
GERSAN Elektrik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi adına Elektrik Yüksek Mühendisleri Mertkan Gündüz ve Ahmet ...


Haberi incele

20 Nisan 2009 Pazartesi günü, Haspolat Meslek Lisesi Öğrencileri 25 kişilik kafile halinde, öğretmenleri nezaretinde laboratuvarımızı ziyaret ettiler.

Öğrencilere ziyaretleri esnasında, Laboratuvar Sorumlusu Kadri Bal...


Haberi incele

Odamızın her yıl düzenlemekte olduğu "Elektrik Müteahhitliği Yetki Belgesi Sınavları"nın ikinci bölümünü oluşturan Pratik Sınav, 29 Mart 2009 Pazar günü EMO Laboratuvarı’nda gerçekleştirilmiştir.

Yazılı sınavda başa...


Haberi incele

(AHA)► KTMMOB-Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 28 Mart 2009 Cumartesi düzenlediği toplantı ile, hazırlanmakta olan "Tescilli Büro Yönetmeliği" hakkında üyelerini bilgilendirdi.
EMO Laboratuvar Binasının Konferans Salonu’nd...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri Odası’nın her yıl düzenlediği ve iki bölümden oluşan Elektrik Müteahhitliği Yetki Belgesi Sınavları’nın yazılı bölümü, 20 Mart 2009 Cuma günü Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi’nde yapıldı.

136 k...


Haberi incele

© Copyright 2018 Elektrik Mühendisleri Odası.