Odamızın her yıl düzenlemekte olduğu "Elektrik Müteahhitliği Yetki Belgesi Sınavları"nın ikinci bölümünü oluşturan Pratik Sınav, 29 Mart 2009 Pazar günü EMO Laboratuvarı’nda gerçekleştirilmiştir.

Yazılı sınavda başa...


Haberi incele

(AHA)► KTMMOB-Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 28 Mart 2009 Cumartesi düzenlediği toplantı ile, hazırlanmakta olan "Tescilli Büro Yönetmeliği" hakkında üyelerini bilgilendirdi.
EMO Laboratuvar Binasının Konferans Salonu’nd...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri Odası’nın her yıl düzenlediği ve iki bölümden oluşan Elektrik Müteahhitliği Yetki Belgesi Sınavları’nın yazılı bölümü, 20 Mart 2009 Cuma günü Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi’nde yapıldı.

136 k...


Haberi incele

(AHA)► KTMMOB-Elektrik Mühendisleri Odası bir eğitim seminerine daha ev sahipliği yaptı.
EMO ve Kıymet Trading and Contracting Ltd.’in birlikte düzenledikleri "GPRS, PLC, Sayaçlar ve Ölçme Sistemleri" konulu seminer, 19 Mar...


Haberi incele

(AHA)► Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB)’ne bağlı Elektrik Mühendisleri Odası (EMO)’nın her yıl düzenlediği geleneksel balo, bu kez 14 Mart 2009 Cumartesi gecesi Malpas Hotel’de gerçekleşti.

250’y...


Haberi incele

Müteahhitlik Yetki Belgesi Sınavları öncesinde EMO tarafından düzenlenen kurslar devam ediyor.

EMO Laboratuvar Binası, Konferans Salonu’nda sürdürülmekte olan kurs tarihleri 02-03-04-05-06 Mart saat 18:00 olarak belirl...


Haberi incele

(AHA)► Odamızın üyelerine yönelik olarak düzenlediği ve İstanbul’da 26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında gerçekleşen teknik geziye katılan üyelerimiz ” WIN'09 Endüstri Dünyası Fuarı”nı gezdiler.

İstanbul’a 43 kişilik k...


Haberi incele

© Copyright 2017 Elektrik Mühendisleri Odası.