(AHA)► KTMMOB-Elektrik Mühendisleri Odası bir eğitim seminerine daha ev sahipliği yaptı.
EMO ve Kıymet Trading and Contracting Ltd.’in birlikte düzenledikleri "GPRS, PLC, Sayaçlar ve Ölçme Sistemleri" konulu seminer, 19 Mar...


Haberi incele

(AHA)► Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB)’ne bağlı Elektrik Mühendisleri Odası (EMO)’nın her yıl düzenlediği geleneksel balo, bu kez 14 Mart 2009 Cumartesi gecesi Malpas Hotel’de gerçekleşti.

250’y...


Haberi incele

Müteahhitlik Yetki Belgesi Sınavları öncesinde EMO tarafından düzenlenen kurslar devam ediyor.

EMO Laboratuvar Binası, Konferans Salonu’nda sürdürülmekte olan kurs tarihleri 02-03-04-05-06 Mart saat 18:00 olarak belirl...


Haberi incele

(AHA)► Odamızın üyelerine yönelik olarak düzenlediği ve İstanbul’da 26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında gerçekleşen teknik geziye katılan üyelerimiz ” WIN'09 Endüstri Dünyası Fuarı”nı gezdiler.

İstanbul’a 43 kişilik k...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri ve Makine Mühendislerinin davet edildiği seminerde “Kalorifer Tesisat Hesaplaması ve Yakın Gelecekte Isıtma Sistemleri” konusu işlendi.► (AHA)
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB)’ne b...


Haberi incele

Ural Baltacı ve Salih Coşkun Aydın’ın konuşmacı olarak katıldıkları eğitim seminerine, elektrik projesi çizen elektrik mühendisleri ilgi gösterdi.
(22.01.2009-AHA)
...


Haberi incele

Ankara’ya teknik gezi düzenleyen Odamız, Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “Elekon ve Otomasyon’08 Fuarı” etkinliklerine katılım sağladı.
30 Eki...


Haberi incele

© Copyright 2018 Elektrik Mühendisleri Odası.