(AHA)► Odamızın üyelerine yönelik olarak düzenlediği ve İstanbul’da 26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında gerçekleşen teknik geziye katılan üyelerimiz ” WIN'09 Endüstri Dünyası Fuarı”nı gezdiler.

İstanbul’a 43 kişilik k...


Haberi incele

Elektrik Mühendisleri ve Makine Mühendislerinin davet edildiği seminerde “Kalorifer Tesisat Hesaplaması ve Yakın Gelecekte Isıtma Sistemleri” konusu işlendi.► (AHA)
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB)’ne b...


Haberi incele

Ural Baltacı ve Salih Coşkun Aydın’ın konuşmacı olarak katıldıkları eğitim seminerine, elektrik projesi çizen elektrik mühendisleri ilgi gösterdi.
(22.01.2009-AHA)
...


Haberi incele

Ankara’ya teknik gezi düzenleyen Odamız, Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “Elekon ve Otomasyon’08 Fuarı” etkinliklerine katılım sağladı.
30 Eki...


Haberi incele


Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB)’ne bağlı Odamız tarafından düzenlenen "Rüzgar Enerjisi'nin Ülkemizde Uygulanabilirliği" konulu panel büyük ilgi gördü.
Kıbrıs sorunundan sonra, ülkemizdeki en büy...


Haberi incele
Telekomünikasyondaki Gelişmelerde Görüş Belirttik.. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı altında görev yapmakta olan Telekomünikasyon Üst Kurulu tarafından düzenlenen 2 panelin birind...


Haberi incele

22.08.2008 Cuma günü EMO Laboratuvar Binasında "Ağır işletme koşulları ve Tempa pano çözümleri" semineri yapıldı....


Haberi incele

© Copyright 2017 Elektrik Mühendisleri Odası.