Pek çok radyo ve televizyon programına konuk olan Oda Başkanımız Osman Eminel, geçtiğimiz dönem içerisinde gerçekleşen oda faaliyetleri ve ülkemizdeki sektörel gelişmeleri kamuoyu ile paylaşma olanağından yararlandı.
AS TV, ...


Haberi incele


KTMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Meslek İçi Eğitim Komitesi çalışmaları çerçevesinde, 27 Nisan 2013 Cumartesi günü Elektrik Mühendisleri Odası konferans salonunda "Solar Sistemlere Yönelik Genel Bilgilendirme Semineri" ya...


Haberi incele

Elektrik Mühendisler Odası’nın (EMO) ilk Oda Başkanı ve Onursal Başkan Osman Bosan, ani rahatsızlığı nedeniyle, Kolan Hastanesi’nde bir ameliyat geçirdi.
EMO Onursal Başkanı Osman Bosan, kendisine “Geçmiş olsun” ziyaretinde ...


Haberi incele

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü arasında, bilimsel çalışmalar ile eğitim - öğretim ve ...


Haberi incele

21-24 Mart tarihleri arasında WIN-2013 Fuarı’na Odamız tarafından teknik gezi organizasyonu yapıldı. Düzenlenen dört günlük etkinliğe üyelerimiz aileleri ile birlikte toplam 65 kişilik bir grupla katıldı.

21 Mart tari...


Haberi incele


EMO, DAÜ ve KIB-TEK tarafından 30/03/2013 Cumartesi günü K.T.Sanayi Odası Toplantı Salonunda "Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının KKTC Şebekesine Katkısı ve İleriye Dönük Yatırım Projeleri" konulu panel düzenlenmiştir.
...


Haberi incele

Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi; Okul Aile Birliği, Müdür, öğretmen ve Öğrencilerden oluşan bir temsil heyeti Elektrik Mühendisleri Odası’nı 26 Mart 2013 Salı günü ziyaret etmişlerdir.

Ziyaret esnasında, temsil he...


Haberi incele

© Copyright 2017 Elektrik Mühendisleri Odası.