E MO Piknikte İdi

Elektrik mühendislerini aileleri ile bir araya getiren Geleneksel EMO Pikniği bu yıl 330 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Piknik ile gelenekselleşen EMO Tavla Turnuvası’nın birincisi Ejder Gülköse oldu

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) her yıl geleneksel olarak düzenlendiği Geleneksel EMO Pikniği bu yıl 4 Ekim 2015, Pazar günü gerçekleşti.

Son yılarda olduğu gibi yine Pınarbaşı Çınar Piknik Alanı’nda düzenlenen Geleneksel EMO Pikniği’nin açılış konuşmasını EMO Başkanı Mert Girgen yaptı.

Elektrik mühendislerini aileleri ile bir araya getiren Geleneksel EMO Pikniği, 330 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

EMO Üyelerinin aileleri ile bir araya gelip kaynaşmalarını hedefleyen Geleneksel EMO Pikniği’nde, piknik ile gelenekselleşen EMO Tavla Turnuvası da yapıldı. Organizasyonunu Doğan Arşehit’in üstlendiği turnuvada 40 kişi mücadele etti.

Finalde rakibi Şuayip Biricik’i mağlup eden Ejder Gülköse, Geleneksel EMO Tavla Turnuvası Şampiyonu oldu ve tablet kazandı. Turnuvada dereceye girenlere ödüllerini EMO Başkanı Mert Girgen verdi.

Sabah saat 11:00’de başlayan Geleneksel EMO Pikniği, güzel serin bir havada gerçekleşti ve saat 17:00’ye kadar devam etti.

© Copyright 2018 Elektrik Mühendisleri Odası.