2020 Yılı EMO Geleneksel Balosu

2020 Yılı EMO Geleneksel Balosu
  • Güncelleme Tarihi: 10 March 2020

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) her yıl geleneksel olarak düzenlediği balo, bu yıl Mağusa’daki Arkın Palm Beach Hotel’de gerçekleşti.

Ezgi Akgürgen ve Eril Cambaz güzel repertuarlarıyla Geleneksel Balosu’nun konuğu oldu. EMO eski Başkanı Halil Akansel’in de dahil olduğu üyelerimizden oluşan bir grup gecede supriz yaparak sahne aldı ve birbirinden güzel şarkılarla gecemize renk kattılar.

EMO’nun bu güzel gecesi, 250’e yakın konuğun katılımı ile gerçekleşti. Sunuculuğunu Odamız Yazmanı Ali Murat Cellatoğlu’nun üstlendiği gecenin açılış konuşmasını yapan Odamız Başkanı Görkem Çelik, iki yıllık dönem içinde yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ardından konuşma yapan Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Başkanı Seran Aysal da Odamızı etkin faalityetlerinden ötürü kutlayarak teşşekkürlerini iletti.

Baloda 25’inci yılını dolduran üyelerimize de plaketleri verildi. Korhan Çağın, Mesut Yakup ve Aytaç Çerkez “Meslekte 25’inci Yıl” plaketlerini KTMMOB Başkanı Seran Aysal ve DAÜ Rektör Vekili üyemiz Hasan Demirel'in elinden aldılar.

Zengin piyango çekilişinin de yapıldığı Geleneksel EMO Balosu, dans ve oyunlarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.


Üst Taraf