EMANET 2021

EMANET 2021
  • Güncelleme Tarihi: 11 November 2021
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İstanbul Tabip Odası ve İstanbul Barosu tarafından birlikte düzenlenen Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Günleri 2021 (EMANET 2021) 12-13 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.
Etkinliğin amacı; elektromanyetik alanların halk sağlığı ve çevre üzerine etkileri ve hukuksal boyutları konusunda Üniversiteler / Kamu Kurumları / Sivil Toplum Örgütleri ve bireylerin güncel ve bilimsel bilgilerini aralarında ve toplumla paylaşacağı ve irdeleyeceği bir ortam yaratmaktır.
Odamızın da fiilen yer alacağı etkinliğin Düzenleme, Yürütme ve Bilim Kurullarına odamızı temsilen Sn. Murat Fahrioglu , Sn. Tayfun Nesimoglu, Sn. Mehmet Toycan ve Sn. Buğra Gazioğlu katılmıştır.
Temsilcimiz Sn. Tayfun Nesimoğlu'nun oturum başkanlığını yapacağı "Yaşamımızda Elektromanyetik Alan Düzeyleri ve Etkileri" adlı 6. oturum 13 Kasım 2021 Cumartesi (Kıbrıs Saati İle) saat 11:30'da gerçekleşecektir.
Çevrimiçi ve ücretsiz düzenlenecek olup katılım sertifikası verilecek olan #EMANET2021'e kayıt için linke tıklayabilirsiniz: https://emoistanbul.org/webseminer/
Ayrıca, yayın direkt olarak https://emoistanbul.org/webseminer/canli linkinden giriş yapılarak izlenebilir.
 
 

Üst Taraf