KTMMOB EMO, ELECO 2019 KONFERANSINDA TEMSİL EDİLDİ.

KTMMOB EMO, ELECO 2019 KONFERANSINDA TEMSİL EDİLDİ.
  • Güncelleme Tarihi: 14 December 2019

KTMMOB EMO, ELECO 2019 KONFERANSINDA TEMSİL EDİLDİ.

1999 yılından beri TMMOB EMO Bursa Şubesi tarafından düzenlenmekte olan ELECO konferans serisi tek yıllarda uluslararası, çift yıllarda ise ulusal olarak düzenlenmektedir. Şimdiye kadar 10 Ulusal ve 11 Uluslararası Konferansın gerçekleştiği ve alanında en etkili Konferanslardan birisi olan ELECO bu yıl 28 - 30 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi. TMMOB EMO Bursa Şubesi’nin daveti üzerine KTMMOB EMO, Oda Yazmanı Ali Murat Cellatoğlu ve Oda YK üyesi Buğra Gazioğlu tarafından temsil edilmiştir.
Gerçekleşen Konferansta TMMOB EMO Başkanı Sayın Gazi İpek ve Yönetim Kurulu, TMMOB EMO Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları ile oldukça verimli temaslar gerçekleştirilmiştir. Gerçekleşen bu temaslar neticesinde üst düzeyde olan işbirliğinin önümüzdeki günlerde daha da geliştirilmesine yönelik bir çok konuda görüş alış verişinde bulunulmuştur.
Uludağ Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nin de katkıları ile başarıyla gerçekleşen ve bir çok konunun ve konuşmacının yer aldığı ELECO 2019 dolayısı ile TMMOB EMO yetkililerini tebrik eder, bizlere gösterdikleri misavirperverlik ve yakın ilgiden dolayı teşekkürü borç biliriz.

Not: ELECO 2019 Konferansı Web sayfası linki: http://www.eleco.org.tr


Üst Taraf